LOGO_slogan

logo

Γυναικεία Οργάνωση Δημοκρατικού Κόμματος

Επαρχιακές Επιτροπές ΓΟΔΗΚ

Γενική Γραμματεία - Κεντρική Επιτροπή ΓΟΔΗΚ

Η ΔΡΑΣΗ ΜΑΣ ΣΕ ΕΙΚΟΝΕΣ

Περιφερειακή συγκέντρωση Πόλης Χρυσοχούς
26 Ιουνίου 2015

Παρασκευή, 26 Ιουνίου 8:00 μ.μ. -  Περιφερειακή συγκέντρωση Πόλης Χρυσοχούς. Ανοικτή συζήτηση και ...

Εκδρομή ΓΟΔΗΚ - Κυριακή, 21 Ιουνίου 2015
22 Ιουνίου 2015

Στις κρίσιμες ώρες που διέρχεται η Ελλάδα όσον αφορά την οικονομική κατάσταση αλλά και η Κύπρος ενόψη των ...

Επιμνημόσυνος λόγος Πρόεδρου του ΔΗΚΟ - Κυριακή, 21 Ιουνίου
16 Ιουνίου 2015

Ο Στέλιος Αγαθοκλέους δολοφονήθηκε από τους άνανδρους μασκοφόρους της ΕΟΚΑ Β' το 1973. Σήμερα, Κυριακή 21 ...

Περισσότερα

Επικοινωνήστε μαζί μας!

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ Λευκωσίας

(Κεντρικά Γραφεία)
Λεωφ. Γρίβα Διγενή 50,
Τ.Θ. 23979,1080 Λευκωσία
ΤΗΛ: 22 873 800
ΦΑΞ: 22 873 801
EMAIL: diko@diko.org.cy

ΓΟΔHΚ
godik@diko.org.cy

NEΔHΚ
nedik@diko.org.cy


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ Λεμεσού

Θεσσαλονίκης 19,3025 Λεμεσός
ΤΗΛ: 25 367 733
ΦΑΞ: 25 369 589

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ Λάρνακας

Κυριάκου Μάτση 12,6015 Λάρνακα
ΤΗΛ: 24 654 100
ΦΑΞ: 24 626 981

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ Αμμοχώστου

Κυριάκου Μάτση 12, 6015 Λάρνακα
ΤΗΛ: 24 625 400
ΦΑΞ: 24 626 981

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ Πάφου

Κάνιγγος 8, 8021 Πάφος
ΤΗΛ: 26 819 730, 26 251 831
26 234 710

Γενική Γραμματεία - Κεντρική Επιτροπή ΓΟΔΗΚ

Γενική Γραμματεία - Κεντρική Επιτροπή ΓΟΔΗΚ

 

 

 ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΟΔΗΚ
 
 

 

 


1.          Αντιγόνη  Παπαδοπούλου, Πρόεδρος
2.          Τασούλα Αλευρά
3.          Νούλα Σωτηριάδου
4.          Νίτσα Γεωργίου
5.          Άννα Χ’’Γρηγοριάδου
6.          Ιωάννα Κυπριανού
7.          Ρίτα Κουρούπη
  
 
 
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΟΔΗΚ 
 
 
ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΟΔΗΚ
 
1.     Αντιγόνη  Παπαδοπούλου, Πρόεδρος
2.     Τασούλα Αλευρά
3.     Νούλα Σωτηριάδου
4.     Νίτσα Γεωργίου
5.     Άννα Χ’’Γρηγοριάδου
6.     Ιωάννα Κυπριανού
7.     Ρίτα Κουρούπη 
 
Επαρχιακή Επιτροπή Λευκωσίας
 
8.     Ξενούλα Ιωακείμ
9.     Γιανούλα Παπαναστασίου 
 
Επαρχιακή Επιτροπή Λεμεσού 
 
10.   Ευτυχία Δρουσιώτου
11.   Μαρία Κουμίδου
12.   Μαριέττα Μιχαηλίδου
13.   Θεονίτσα Αλεξάνδρου
14.   Μαρούλα Παγιάση
15.   Μαρία Επαμεινώνδα
16.   Ανθή Λελέκη 
 
Επαρχιακή Επιτροπή Λάρνακας
 
17.   Τούλα Χαραλάμπους
18.   Λευκή Λαζαρίδου
19.   Άντρη Κουλία
20.   Φωτεινή Κούρτη 
 
Επαρχιακή Επιτροπή Πάφου
 
21.   Μαρούλα Ζαβρού
22.   Ευτυχία Καλλεπίτη 
 
Επαρχιακή Επιτροπή Μόρφου - Λευκωσίας                 
                        
23.   Άντρη Γιαννάκη 
 
Επαρχιακή Επιτροπή Κερύνειας – Λευκωσίας
 
24.   Νίτσα Αναστασίου
 

 

 






Ισχυς από: DWCMS